Voor consulten werk ik met pakketten. Kies een pakket dat bij jullie past of neem contact op om te overleggen over een pakket op maat. Zijn jullie er nog niet uit? Geen probleem, dan kijk ik gerust even met jullie mee.
Basis
€ 95- Als jullie weten welke draagmethode bij jullie past.
- We behandelen 1 draagmethode.
- Tijdsduur ca. 1,5 uur.
Uitgebreid
€ 115- Als jullie nog twijfelen welke draagmethode bij jullie past.
- Ik licht aan het begin van het consult kort de verschillende draagmethodes toe. Daarna gaan we met de gekozen draagmethode aan de slag.
- Tijdsduur ca. 2 uur.
Voorbereid
€ 155- Als jullie je willen voorbereiden op de komst van je kindje.
- Basis/uitgebreid pakket tijdens de zwangerschap of het adoptieproces.
- 2e consult na de komst van jullie kindje om de draagmethode op maat af te stemmen op jullie.
- Tijdsduur 1e consult ca. 1,5 - 2 uur. Tijdsduur 2e consult ca. 1 uur.
Zwanger
€ 115- Als je je zwangere buik wil ondersteunen.
- We oefenen 6 verschillende knopen om op verschillende momenten tijdens je zwangerschap te gebruiken.
- Tijdsduur ca. 2 uur.
Een pakket is altijd inclusief:
- Een op maat afgestemd consult voor 1-2 volwassenen.
- Een gepersonaliseerd stappenplan na afloop van het consult.
- Een mail met aanvullende informatie van zaken die we tijdens het consult hebben besproken.
- Eventuele nazorg via app of mail.
- 30 minuten reistijd.
- 10% korting op een volgend consult.
Mogelijke extra kosten:
- Het eerste kwartier reistijd enkele reis is gratis, daarna reken ik € 10 per kwartier, afgerond naar boven.
- Eventuele parkeerkosten.
Ook goed om te weten
- De aangegeven duur is een inschatting. Een consult kan ongeveer 30 minuten korter of langer duren, afhankelijk van jullie vragen en het tempo.
- Betaling vindt plaats na afloop. Jullie ontvangen binnen enkele dagen een betaalverzoek per mail. Op verzoek is betaling ter plekke mogelijk (overboeking of contant, gepast).
- Het consult richt zich op één kindje (of een meerling). Voor meerdere kindjes van verschillende leeftijden: neem contact op voor een consult op maat.
- Aan het consult nemen 1 of 2 volwassenen deel die hetzelfde kindje dragen. Dit zijn vaak ouders, maar ook grootouders of een gastouder zijn welkom. Voor andere samenstellingen graag even overleg.
- Wonen jullie in Weurt? Dan ontvangen jullie 10% korting (niet te combineren met korting op een vervolgconsult).
- Bij beperkte financiële ruimte mag je altijd contact opnemen, dan kijken we samen naar een passende oplossing.
- Cadeaubon mogelijk met een zelf gekozen bedrag — leuk als kraamcadeau, babyshower, verjaardag of bedankje.
Nieuwsgierig geworden?
Lees dan hier hoe een consult in z’n werk gaat en neem contact met mij op!

